Ludzie Sukcesu - Dogoń Swoje Marzenia

Dlaczego warto spełniać swoje marzenia i dlaczego, Ty też możesz to zrobić?

Czy wiesz, że wszystko co powstało było tworzone dwa razy, najpierw w umyśle, potem w rzeczywistości ?

Jak to jest, że jedni przekraczają swoje granice sięgają po więcej, a inni całe życie pracują ciężko, nic nie mają i narzekają na wszystko wkoło?

Czy istnieje jakiś magiczny klucz do tego, że jednym się udaje, a innym nie?


Aniu, w życiu ostatnią książkę jaką przeczytałem była lektura szkolna. Nie wiem co mnie natknęło aby kupić, ale przeczytałem ją w jeden wieczór. Czułem jakbym czytał własne słowa i przeżywał te same emocje. Dziękuje, w końcu nic się nie dzieję bez przyczyny.

Łukasz S.

 

Od marzenia wszystko się zaczyna ...każda podróż i każdy krok. Wszystko, co powstało na tym świecie, było kreowane dwa razy: najpierw  w umyśle, a potem w rzeczywistości.

Nie ważne w jakim miejscu jesteś dziś, co posiadasz, gdzie mieszkasz i z kim. Nie ważne ile masz teraz pieniędzy na koncie i jaką miałeś przeszłość.

Ważne jest to, dokąd zmierzasz? Jakie są Twoje marzenia i cele?

Kim chcesz być? Co robić?

Jakim człowiekiem się stać? Jakim przykładem jesteś dla swoich dzieci, a  jakim chcesz być?  Co chcesz zobaczyć? Gdzie pojechać? Czego się jeszcze nauczyć i co osiągnąć?

Dlaczego jednym wciąż się udaje, a innym nie? Dlaczego jedni maja więcej szczęścia, pieniędzy, miłości, zdrowia, czasu .. a inni nie maja go wcale? Jakie znaczenie maja słowa, które wypowiadasz każdego dnia.

Dlaczego stajemy się tym, o czym myślimy?

Jak myśli i uczucia wpływają na nasze życie?

Dlaczego wielcy ludzie wciąż powtarzają, by   podążać za swoim sercem i intuicją?

Co pielęgnują w sobie ludzie, a co warto, by wieść inne, ciekawsze i piękne życie?

Czy samo marzenie wystarczy i dlaczego od niego wszystko się zaczyna?

Gdzie jest klucz do innego,  lepszego życia.. czy w ogóle takie istnieje?

Czy wiara w siebie jest ważna i dlaczego , aż tak?

Od czego zacząć, po co i dlaczego?

A co jeśli nie wyjdzie, a jak jednak się uda?

Czy  osoby, które nie maja dzisiaj za dużo, mogę osiągnąć coś więcej? Mimo braku wykształcenia, pieniędzy, znajomości itd.?

Zacznij…. Już dziś… teraz ! W Tym roku!  przeczytaj , zastosowuj… zacznij!   i krok po kroku… idź dalej… Ty też możesz żyć inaczej.

Zainwestuj w siebie – to najlepsze inwestycja ! 

Książka zawiera dwa wywiady:  z Kamilą Rowińską - coachem, przedsiębiorcom i trenerm, oraz Danielem Kubachem - multimilionerem, Aniołem Biznesu, przedsiębiorcom ...

 

„Czy jesteś gotowy poświecić to kim jesteś, by stać się kimś więcej?”

 

Anna Antoniak – psycholog zarządzania, coach, pasjonatka rozwoju. Z  pasją  pomaga ludziom  i inspiruje.

CO MÓWIĄ INNI O KSIĄŻCE :

Beata Kapcewicz - Przedsiębiorca, trener, szczęściara z wyboru

Masz marzenia? Szukasz szczęścia? Masz chrapkę na sukces?

To musisz przeczytać tę książkę….

Ania nie tylko dzieli się swoją historią i rozwiązaniami, które przetestowała ale obserwując i rozmawiając z ludźmi sukcesu dotarła do wielu prawd, które mogą być dla Ciebie inspiracją i drogowskazem w podróży, jaką jest życie.

No i gada do serducha. Serdecznie polecam!

Krzysztof Hillar : przedsiębiorca, trener, mówca motywacyjny, ekspert w zakresie wystąpień publicznych.

Sukces jest zawsze związany z ludźmi. Za sukcesem stoją osoby, które na pewnym etapie swojego życia postanowiły określić jakiś cel i marzenie, które da im przysłowiowe szczęście i spełnienie. Ania w swojej książce stawia na to aby być sobą. Sukces, który jest pożądany przez tak wielu jest możliwy pod jednym warunkiem. Trzeba być sobą i wierzyć w to, że pomimo wyzwań i przeciwności kiedyś będzie naszą rzeczywistością. To nie jest tak, że sukces przychodzi z zaskoczenia. To mądre wykorzystanie czasu, wyrabianie nawyków takich jak samodyscyplina i zawsze obecna intuicja powala się rozwijać i zyskać wolność. Wolność do której kluczem jest wybaczanie. Ludzie sukcesu, żyją i otaczają nas każdego dnia.  Warto to dostrzec i czerpać od nich inspiracje. Po przeczytaniu tej książki możesz dojść do wniosku, że jesteś już człowiekiem sukcesu… Czego Ci serdecznie życzę. Człowiekiem sukcesu nikt się nie rodzi… ale można się nim stać.

Anna Grabka, agentka literacka, coach aurora, wydawca, www.Firmamento.pl

Książka "Ludzie sukcesu" jest wzruszającą historią autorki o tym, że nie zawsze jest łatwo. Czasem żyjemy w niesprzyjającym środowisku, nie na wszystko mamy wpływ. Ale największą nadzieję daje fakt, iż tak naprawdę w dowolnym momencie życia możemy zacząć od początku.

Na potwierdzenie tej teorii, autorka - Anna Antoniak - przeprowadza wywiady z Polakami, ludźmi, którzy osiągnęli sukces, pokonali słabości i niesprzyjające okoliczności i poszli za swoimi marzeniami.

Ty też możesz podążyć drogą sukcesu i spełnienia. Powodzenia!

Lidia Krotoszyńska psycholog zachowań, przedsiębiorca, mentor, psychoterapeuta. Ekspert od skutecznego wychodzenia z pułapek business & life

https://lidiakrotoszynska.com/

https://www.facebook.com/LidiaKrotoszynskaofficial/

Po „Ludzi Sukcesu” sięgnęłam z niemałym zainteresowaniem – temat zawodowo mi bliski i, choć wielokrotnie już poruszany i niezwykle w ostatnich latach popularny, wciąż pozostało w nim wiele do powiedzenia. 

Autorka prowadzi czytelnika przez karty książki z perspektywy zarówno ucznia, jak i mistrza, co jest niezwykle cenne i pouczające – nie od dziś wiadomo, że najskuteczniejszą i zarazem najtrudniejszą metodą przejścia przez życie jest uczenie się na cudzych błędach, ale i sukcesach. Historie przedstawione przez Autorkę są inspirujące, skłaniają do refleksji, ale i pozostawiają wybór – to czytelnik sam podejmie decyzję o swoich dalszych krokach. W tych właśnie aspektach książka jest bliska mojej definicji sukcesu, która obejmuje świadome i śmiałe życie, podążanie własną drogą i uczenie się poprzez dokonywanie wyborów. Sukces to również umiejętność radzenia sobie w każdej sytuacji, a w przypadku zabrnięcia w ślepą uliczkę – czy to w życiu prywatnym czy zawodowym – udanie się po pomoc do kogoś, kto jest tej pomocy w stanie udzielić i skierować życie na właściwe tory. 

Są osoby, historie i książki które niosą i dają nadzieję i to od Ciebie, drogi czytelniku, zależy czy przejmiesz ją ze stron tej książki. 

Copyright © 2017 - Ludzie Sukcesu

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.