Masz Jedno Życie - Przeżyj Je Pięknie!

  Książka „Ludzie Sukcesu - Dogoń Swoje Marzenia” 

Książka ta zainspirowała już tysiące ludzi, do tego by uwierzyli w siebie, odkryli w sobie na nowo marzenia i zaczęli działać.  Cały czas otrzymuje od Was informacje i opinie o książce, oraz jak ona wpłynęła  na wasze życie. Bardzo mnie to cieszy i zarazem chcę by większa liczba osób miała możliwość skorzystania z niej. Jest pisana w bardzo przystępny sposób, a co niektórzy mówią,  że jest to pierwsza ich  książka od czasu szkoły średniej, ponieważ nie czytali do tej pory. Ta książka była ich początkiem ku zmian na lepsze.

Co w niej znajdziesz?

Może lepiej czego nie znajdziesz? Nie znajdziesz tego, czego uczyli Cię w szkole, co przekazują media i TV, często  rodzicie i znajomi. Odkryjesz natomiast Siebie. Po przeczytaniu tej książki, nie będziesz już tym samym człowiekiem.

Masz jedno życie – przeżyje je Pięknie !

Zapraszam Cię w podróż po marzenia..

Kupując w pakiecie, poradniki w formie PDF, albo kurs „Uwierz w Siebie”  – otrzymasz od razu po zakupie na swój adres mailowy

Książka „Ludzie Sukcesu – Dogoń Swoje Marzenia” z autografem i wysyłką w Polsce lub Europie

Książka + poradnik o tanich podróżach (ebook) + poradnik o mentalności finansowej (ebook +Audiobook )

Podróże – Nauczysz się jak podróżować naprawdę tanio poświecie. Ten poradnik odmieni Twoje postrzeganie, że podróże są drogie. Dostaniesz gotowe linki i wskazówki co robić i jak.

Finanse – Co nas blokuje na drodze po sukces. Dlaczego stare przekonania, które nosimy w sobie na temat pieniędzy i ludzi bogatych są często przyczyną, że nie osiągamy więcej, a pieniądze nas się nie trzymają. Jak to zmienić ? Ten poradnik otworzy Ci oczy na to, jak Twoje myśli i przekonania,  mogą Cię  ograniczać, albo wspierać  w sferze finansów.

Książka + poradnik o tanich podróżach, poradnik o mentalności finansowej + audiobook + Kurs online  „ Uwierz w Siebie”

Kurs jest fantastycznym początkiem Twoich zmian na lepsze. Postrzeganiem siebie i nabierania na nowo poczucia własnej wartości.

Ponad 7 godzin nagrań do słuchania, gdzie nauczasz się radzenia z negatywnymi ludźmi, budowania wiary w siebie, nauki samodyscypliny i nie odkładania. Oraz najważniejsze poznasz schematy z dzieciństwa, które tak skutecznie dzisiaj blokują nas w drodze po Twoje szczęście. ten kurs pomógł już wielu ludziom zmienić postrzeganie samego siebie.

Ćwiczeni które zapoczątkują wiele pozytywnych zmian w Twoim życiu.

OPINIE Innych o książce :

Witaj Aniu.  W nocy skończyłam czytać Twoją książkę Dogoń swoje marzenia. Po pierwszych kilku stronach miałam kluchę w gardle. Dlaczego? To było niesamowite uczucie bo miałam wrażenie jakbyś czytała moje myśli, marzenia, przeżycia i to co właśnie dzieje się wokół mnie. Jakbyśmy się znały. Prawie rok temu postawiłam pierwszy krok do celu. Chwilami było ciężko nawet bardzo, ale nie poddałam się. Po drodze wyszło co tak naprawdę mnie uszczęśliwia i wiem jaki mam cel w życiu. To co przeżyłam i to co dowiedziałam się z Twojej książki dają mi siłę ,wiarę i motywację do działania bo wiem że warto. Z każdym krokiem poznaje nowych ludzi którzy wspierają mnie i pomagają w dotarciu do celu. Nie wiem skąd oni się biorą,  ale zjawiają się zawsze w momentach gdy czasem brakuje mi sił, tak było w przypadku Twojej książki. Poznanie się z Tobą dopisuję do listy marzeń. Pozdrawiam

Cześć Aniu.  Właśnie jestem w połowie Twojej książki, ale już teraz musiałam do Ciebie napisać. Kupiłam ją sobie w prezencie pod choinkę i choć miałam nie raz okazję aby zacząć ją czytać, sięgnęłam po nią dopiero wczoraj, jak sama wiesz, wszystko pojawia się w odpowiednim czasie, i właśnie Twoja książka, Twoje słowa idealnie weszły w moje życie teraz. Teraz gdy przetasowałam swoje wartości, gdy z Twoją książką zrobiłam po raz kolejny koło życia i gdy ruszyłam do przodu , a moje życie stanie na głowie, ale cieszę się niesamowicie z tego, iż wreszcie odważyłam się pójść dalej, swoją własną drogą i właśnie teraz w tym momencie, Twoje słowa są dla mnie tak istotne i bezcenne, trafiają w sam środek tego co aktualnie się zadziewa. Wczoraj odważyłam się wysłać swoje pierwsze CV, na pozór nic nadzwyczajnego, ale jak się pracuje 14 lat w firmie, z którą się tak mocno identyfikujesz, poświęcasz każdą chwilę i traktujesz jak rodzinę...., to uwierz mi ,, krok siedmiomilowy. A co najważniejsze... poczułam się wolna... tym jednym ruchem, poczułam jak uwalniam się z tych łańcuchów , które mnie już od ponad roku męczyły, dusiły wracam już do Twojej książki, bo daję mi każdą strona, każde słowo dalszej motywacji i utwierdzasz mnie w przekonaniu, że wreszcie robię dobrze, że obudziłam się ze snu zimowego i dopiero teraz zacznę swoje, takie prawdziwie swoje życie Dziękuję Ci i życzę miłego dnia .

Jedna z najlepszych książek które przeczytałem.W tej książce autorka pokazuje perspektywy możliwości, nie poucza. Zwraca uwagę na planowanie,wyznaczanie celów wytrwałość i wiarę w siebie. Pokazuje jak ważna jest samodyscyplina.W książce są bardzo fajne ćwiczenia, które polecam wykonać. Na końcu książki są wywiady z ludźmi sukcesu Daniel Kubach i Kamila Rowińska. Przeczytałem tę książkę kilka razy i zawsze coś nowego z niej wyciągam. Co do autorki tej książki to polecam również ją poznać osobiście. Bardzo sympatyczna kobieta sukcesu. 

Copyright 2019

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.