Możesz Wybrać  sam poradnik, albo Pakiet


Poradnik podróże

Dlaczego warto go kupić ?  Nauczysz się z niego jak mądrze i niedrogo zwiedzać świat nie wydając przy tym dużych pieniędzy. Raz w Twoim posiadaniu zaoszczędzi Ci czas, oraz pokaże sztuczki i i pomoże podczas podróży.

Poradnik otrzymujesz od razu na podany adres mailowy

Dwa poradniki PDF  " Dlaczego jeszcze nie podróżujesz - Jak mądrze zwiedzać świat?"  oraz "Dlaczego wciąż nie masz pieniędzy, czyli jak myślą bogaci i biedni ?"

Dwa poradniki

  • Ebook o tanich podróżach, który nauczy Cię jak podróżować tanio świecie. 
  • Gotowe linki, porady i wskazówki polskich i zagranicznych serwisów, perełki, które pokażą Ci, że podróże nie muszą być drogie i za 5000 zł możesz odbyć podróż dookoła świata .

oraz poradnik o mentalności finansowej. Dlaczego warto go przeczytać ?

Ebook + Audiobook

Dowiesz się z niego - Co zostało Ci wszczepione w dzieciństwie przez rodzinę, szkołę i społeczeństwo i jaki to ma dzisiaj wpływ na Twoje finanse. W jaki odmienny sposób myślą bogaci i biedni, oraz jak możesz zacząć programować swój umysł na to by mieć więcej pieniędzy, dostrzegać możliwości i działać w odmienny sposób. 

Poradniki otrzymujesz od razu na podany adres mailowy

Książka drukowana " Ludzie Sukcesu "  + Dwa poradniki PDF  " Dlaczego jeszcze nie podróżujesz - Jak mądrze zwiedzać świat?"  oraz "Dlaczego wciąż nie masz pieniędzy, czyli jak myślą bogaci i biedni ?"

MEGA PAKIET

Otrzymujesz:

  • Ebook o tanich podróżach, który nauczy Cię jak podróżować po świecie oszczędzając pieniądze
  • Ebook + Audiobbok  „Mentalność Finansowa”
  • Inspirująca książka o marzeniach, ich realizacji i  nie poddawaniu się „Ludzie Sukcesu – Dogoń Swoje Marzenia”   drukowana z dedykacją i przesyłką
  • Kurs online „Uwierz w Siebie” Więcej na temat kursu zobacz >>> TUTAJ
  • Kurs planowania i wyznaczania celów

Książką zostanie wysłana na podany adres, kursy i poradniki otrzymasz  od razu po zakupie na podany adres malowy.

Copyright © 2019

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.